KATEGORİLER
Sepetiniz
300 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Liman Yayınevi, profesyonel bir yayın kuruluşudur. 25 yıllık tecrübenin ürünü olan Liman Yayınevi, nitelikli, kaliteli ve profesyonel yayın ve basım hizmeti vermektedir. Gerek tasarım gerekse matbaa işçiliğinde uzman kadrolarımız sayesinde "Fark Yaratan Yayınevi" olma yolunda hız kesmeden ilerliyoruz.

Değerli yazarlar(-ımız) ve yazar adayları, Liman Yayınevi olarak yazdıklarınızı okur kitleleri ile buluşturuyoruz. Şiir, roman, öykü, deneme, inceleme, bilimsel-akademik metinler, tez vb. onlarca yayın üzerine çalışmaktayız. Yayınlamış olduğumuz +100 eser bulunmaktadır. 

Liman Yayınevi olarak hem yazarlar(-ımızı) hem de yayıncı olarak kendimizi güvenceye aldık. Yarattığımız paket sistemlerimiz sayesinde yüksek maliyetli yayın süreçlerine son verdik.

Bilindiği üzere ülkemizde yayınevleri, yazarlardan eserlerinin basımı ve dağıtımı için yüksek miktarda para talep etmektedirler. Liman Yayınevi olarak "baskı maliyetini" biz karşılıyoruz.

Sosyal medya ve bağlı olduğu internet (world wide web) bugünün vazgeçilmez iletişim aracıdır. Liman Yayınevi olarak gerek online gerekse fiziksel etkinliklere (imza, söyleşi vb.) önem veriyoruz. Yayınlanan eserin, yazar(-ımız) bizimle çalıştığı sürece aralıksız reklamını yapıyoruz.

Liman Yayınevi siz değerli yazarları(-mızı) ve yazar adaylarını aylarca bekletmez. Süreci hızlı işletir ve başarıyla bitirir. Siz de yazdıklarınızın kitap olmasını istiyor ve her yönden nitelikli bir yayın kuruluşu ile çalışmak istiyorsanız bize ulaşın.

Yeteneklerimiz

Liman Yayınevi, kurumsal ve profesyonel bir yayın kuruluşudur. 25 yıllık tecrübemiz ile siz değerli yazarlarımız için tüm dünyada hizmet veriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Eksiksiz Yayın ve Basım Süreci

Liman Yayınevi, ilgili eseri editör, dizgi, kapak tasarımı, yazar onayı ve yasal başvuru sürecinden hızlıca geçirir ve baskı sürecini başlatır. Hız ve nitelik ikilisinin ortak üretiminden doğan hizmet kalitesi...

Düşük Ücretlendirme

Paket sistemlerimiz sayesinde minimum ücret maksimum verim politikasını izliyoruz. Ne yazarlarımızı ne de kendimizi olumsuz durumlara sokmuyor aksine samimi bir diyalojik süreç yaratıyoruz.

Reklam

Yayınladığımız eserlerin gerek sosyal medya ve google reklamlarını süresiz olarak, yazarlarımızdan hiçbir ücret talep etmeden yapıyoruz. Profesyonel online söyleşiler düzenliyoruz. Ve tabi ki olmazsa olmazımız imza günleri... Liman Yayınevi olarak belki de en iyi olduğumuz alan imza günü etkinlikleridir. İmza günü bir yazar için en önemli etkinliktir. Yazar, okuyucu ile karşılıklı iletişime geçer bu nedenle en nitelikli reklam imza günlerinde yapılır. Aynı zamanda başarılı imza günü etkinlikleri hem yazarı hem okuyucuyu hem de yayıncıyı geliştirir.